Lubluelu SL60D - Odkurzacz, robot sprzątający, mopujący bezprzewodowy

Symbol: 14434392580
Brak towaru

300.00
270 cena z kodem promo1
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
inpost pobranie 0
Paczkomaty InPost 0
ORLEN Paczka 8.19
kurier inpost 15
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon
image

Produkt powystawowy, może nosić drobne ślady użytkowania

W zestawie

250ML pojemnik na kurz , 350ML zbiornik na wodę

dwie szczotki

mop

stacja ładująca

instrukcja w języku angielskim

Laserowe mapowanie i nawigacja w celu wydajnego czyszczenia: Nasz robot odkurzający wykorzystuje mapowanie LDS 9.0 Lidar i nawigację SLAM, aby szybko utworzyć do 5 precyzyjnych map Twojego domu z 3 razy większą dokładnością niż zwykły LDS. Jego 8-metrowy zasięg lasera umożliwia poruszanie się w skomplikowanych środowiskach i planowanie optymalnych tras czyszczenia.

Sterowanie za pomocą aplikacji i polecenia głosowe do inteligentnego czyszczenia: nasz robot odkurzający, wyposażony w inteligentną aplikację i sterowanie głosowe, umożliwia monitorowanie i dostosowywanie procesu czyszczenia za pomocą aplikacji Smart Life. Dzięki Alexie lub Asystentowi Google możesz łatwo rozpocząć lub zakończyć sprzątanie za pomocą poleceń głosowych na podstawie spersonalizowanej mapy (obsługuje tylko sieć 2,4G).

Dokładne czyszczenie za pomocą ssania o dużej mocy 3000 Pa: Nasz SL60D zapewnia dokładne czyszczenie za pomocą ssania 3000 Pa, trzech trybów i silnika bezszczotkowego. Inteligentne wykrywanie dywanów automatycznie zwiększa siłę ssania w celu dokładnego czyszczenia dywanów. Szczotki robota z łatwością usuwają kurz, sierść zwierząt i brud z dywanów i szczelin.

Zamiatanie, odkurzanie i mycie 3 w 1: Nasz zestaw odkurzacza i mopa SL60D szybko usuwa kurz i sierść zwierząt dzięki precyzyjnej pompie wodnej z mikrosterowaniem, która obsługuje 3 poziomy przepływu wody. Ciesz się trybem czyszczenia na sucho i na mokro w jednym urządzeniu.

image
image

Konfigurowalne tryby czyszczenia i strefy zakazu ruchu: Nasz SL60D zapewnia wiele trybów czyszczenia, w tym czyszczenie automatyczne, krawędziowe, strefowe, punktowe, podwójne, zaplanowane i mopem w kształcie litery Y. Możesz także ustawić 10 obszarów o ograniczonym dostępie i cieszyć się ochroną dywanów, zwierząt domowych i placów zabaw dla dzieci.

Inteligentna nawigacja: Nasz SL60D ma 22 czujniki i technologię rozpoznawania AI, zapewniającą doskonałe wykrywanie przeszkód i działanie antykolizyjne. Dzięki ulepszonym kołom terenowym może z łatwością pokonywać przeszkody o średnicy do 18 mm (0,71 cala).

Wydajny tryb punktu przerwania: Nasz laserowy odkurzacz robot zapewnia wydajne i ciągłe czyszczenie punktu przerwania. Robot automatycznie ładuje się do 80%, gdy poziom naładowania baterii spadnie do 15% lub mniej i kontynuuje sprzątanie od miejsca, w którym przerwał.

Mapowanie wielu pięter: Nasze automatyczne odkurzacze zapisują do 5 map dzięki zaawansowanej technologii wielu map, umożliwiając dostosowanie harmonogramu sprzątania dla różnych pięter. Nie ma potrzeby powtarzania procesu mapowania przy zmianie piętra. Mapy są przechowywane w rejestrze sprzątania aplikacji.

image
Stan Powystawowy (2)
Kod producenta SL60D
Marka Lubluelu
Model SL60D
Kolor dominujący czarny
Czas pracy bezprzewodowej 120
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.